Jõulud on kingitus, mis eelneb kõigile teistele kingitustele.
Jõulud on jadamisi külastusi, hulgakesi huikamisi ja jaokaupa sekeldusi.
Jõulud on midagi salapärast, mis lahvatab siiraist silmist, kisub südame härdaks, kannab suudlused suule - muudab inimese inimeseks.
Jõulud on hea lõhnaga.
Jõulud on. Aga tunne on kuskil rändamas...
Jõulud on sõprus
Jõulud on vastus.
Jõulud on tulekul.
Jõulud on kulinaarne aeg.
Jõulud on puhkus.
Jõulud on aeg loominguks.
Jõulud on üks suur mõistatus.
Jõulud on pilte täis.
Jõulud on aeg, millal ma tahaksin kõige rohkem üksi olla.
Jõulud on aeg, et kaduda.
Jõulud on kinkimine.
Jõulud on kingikotist armsate asjade leidmise aeg.
Jõulud on aeg teha kinke!
Jõulud on mõnusalt unised, uniselt mõnusad on Jõulud
Jõulud on verivorstid.
Jõulud on tilisev-kõlisev melu, mille taustaks meeleolu rahulik.
Jõulud on kohe valmis.
Jõulud on igal aastal erinevad.
Aitäh Teile kõigile! Nii Teile, kes Te tegelesite loomisega ja ka Teile, kes Te tegelesite lugemisega!
Ja kui siin on veel keegi, kes midagi ei ole kirjutanud (mõni vast ikka on), siis nüüd on Teie kord! Kirjutage ükskõik mida ja ükskõik kuidas, peaasi, et oleks mõnuga kirjutatud ja aus. Kas endale või sõbrale või sahtlisse või suisa siia blogisse. Luban, et hakkab hea.
P.S. Kui on huvi sellele samale lehele kirjutada, siis uku.talmar@gmail.com aitab Teid.
No comments:
Post a Comment