Sunday, December 18, 2011

Jõulud on kingikotist armsate asjade leidmise aeg (Inger Kitt)


Kallis Jõuluvana!

Siin olen mina, Inger. Kas mäletad Sa mind veel? Tean, et olen lootusetult hiljaks jäänud Sulle kirjutamisega, kuid loodan, et katki pole miskit. Ma mõtlesin ja mõtlesin. Siis mõtlesin veel natukene ja panin kirja mulle armsad asjad, mida see aasta kingikotist leida oleks hästi tore:

Üks pai.
Kaks mandariini.
Kolm viisikest mida sõbrale laulda.
Neli kallistust.
Viis unustamatut hetke.
Kuus armastust täis pilku.
Seitse piparkooki.
Kaheksa minutit julgust, et öelda kui tähtis Sulle keegi on.
Üheksa ilusat mõtet mida jagada.
Kümme laia naeratust, mis silmad särama panevad.


Luban, et hoian kõiki kinke hästi lähedal oma südamele ja ei lase midagi nendega juhtuda. Ole tubli ja peatse kohtumiseni!


PS! Kuulsin, et sul on väike külmetusepoiss. Panin kirja vahele vanaema nurmenuku teed. See teeb Sulle head. 




1 comment: