Wednesday, December 14, 2011

jõulud on pilte täis

Kaminaõhtu,
koer istub laua all,
külalised läksid.

Mart tuli koju,
ema tuli parajasti tema toast välja,
ütles, et vahetas padjapüüri

Kingitused on kuuse all,
kuju järgi ei tea kunagi,
kingitused ise ka ei tea, mis nad on.


Mul on kaks sussi akna peal
üks suur ja üks väike
täiesti arusaamatu

Jõudsin linna,
lund sadas,
nii ilus oli

Nii uhke tunne on,
olen hea laps olnud,
tea kas kingitusi tuleb!

Koerad hauguvad,
naabrimees tuleb jälle,
iga aasta ta käib, veider kuju.

Tund aega kelgutasime,
mandariinid maitsesid siis nagu nektar
ja mina olin mesilane.

Sõprus on õhus,
kingin sulle oma usalduse
universum on lõputu.

kuskil purskab laavat,
mina avan kingitust
ja mõtlen õunapirukast

aita maailma: http://mondo.org.ee/

No comments:

Post a Comment