Jõulud on aeg loominguks.
Meil kõigil on vaimustav oskus mõelda välja maailmu ja olukordi, mida näiliselt ei ole. See on küllap meie kõige ulatuslikum võime. Ja kui sellesse uskuda, siis saab kirjutamine kõige olulisemaks. Kirjutamises näeme me ennast, mõistame teisi ja jäädvustume sõnades. See on meeletu vabadus.
Me avastasime end keset kirjandusmaastikku. Tasapisi hakkas meie maailm koosnema süžeedest, tegelastest, repliikidest ja stseenidest. Oli ainult üks mõistlik viis sellele olukorrale läheneda: me kirjutasime raamatu.
(Raamat "Kaks tüüpi kirjutavad" ilmub peatselt! Kui soovid kirjandust kohe toetada, siis vaata: http://www.kirjandus.ee/index.php?page=12&lang=2)
No comments:
Post a Comment