Jõulud
on aeg teha kinke! Sellepärast otsustasin mina täna mitte kirjutada, vaid teha
hoopis ühe ettepaneku.
Nimelt, kuna mina ei tea päris täpselt, kui palju inimesi seda saiti vaatavad
ja kui paljud mind tunnevad, siis mõtlesin teha katse. Ehk siis esimesele
inimesele, kes mind enne jõule üles leiab, kallistab ning salasõna ütleb,
kirjutan ma kirja! Oma käega algusest lõpuni... võib olla isegi sulepeaga! Ja
saadan selle jõuluks teele. Mõtle, kui tore oleks leida jõulu ajal postkastist
üks kiri! Mina pole küll ammu saanud!
Kui see inimene on selgunud, võiksin ma
tema lahkel loal ka tema nime siia üles panna ja see inimene võiks jätkata mängu, kuid see on juba
läbirääkimiste küsimus...
Mäng on lihtne ja kaotada pole ju midagi! Ühe hea sooja kalli saab igal juhul...
Jään põnevusega ootama...
P.S salasõna on „Ma nägin su postitust!“
No comments:
Post a Comment