Tuesday, December 13, 2011

Jõulutertsiin

Jõulud on üks suur mõistatus.
Eriti, kui oled alles unine ja väike
ning sokis jälle ootab üllatus.

Maagia algab, kui loojub päike.
Päkapikud, need sellid imelised,
kuis peidavad nad oma käike?

Oh need noorpõlve jõulud imelised!
Paraku nende lummus aegamisi haihtub.
Ime kaob ja jäävad vaid kingitused.

Maailm mõnda aega nukker tundub,
ent lakkab trööst ja kurbus üsna pea,
kui kuuled last, kes emale lausub:

"Täna oli soki sees šokolaad hea.
Kuidas see sinna sai - mina ei tea!"

Suur on Su rõõm ja lai on Su naeratus:
kellegi jaoks taas jõulud on mõistatus.



(Kui tahad ka ise kellelegi jõuluüllatuse teha, võid alustada näiteks siit: http://www.naerataometi.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=55&Itemid=60&lang=et)



No comments:

Post a Comment