Jõulud on
Aga tunne on kuskil rändamas...
Võib ju olla
Küünlasära ja piparkook
Ja roosa või roheline glasuur
Vanaisa pruunide silmadega
Aga see ei ole kõik
Ja lapsed võivad laulda
Võime kirikuski käia
Visata pikali teravkülma lumme
Käest kinni hoida
See pole veel see
Naeratada võime, naerdagi
Ja seapraad veinimarinaadis
võib olla parem kui "Kolmes ões"
Õde võib mind tugevamalt kallistada
Võin kingiks saada südame
Ei, ei - detsembri lõpp ei ole täielik
Pole ideaalne ja klassikaline
Omamoodi ja nii, nagu alati on olnud
Ilma alati erutava
"Üksinda kodus" maratonita.
Kellel miskit tuksuma lükkas, võib oma hinge tagant hariduse parendamiseks anda veidi siia:
No comments:
Post a Comment