Nonii, salakavalalt on taas kätte jõudnud detsember. Ja olgugi, et väikese viivisega, siis detsember on ikkagi igati suurepärane kuu loomiseks.
Iga päev kuni 24. detsembrini postitame siia ühe kirjatüki. Selle aasta lähteülesandeks on alustada oma loomet sõnaga "Lumi." (Sõna võib olla ükskõik millises käändes.) Muid piiranguid ei ole.
(Tegemaks tasa kaotatud kaks päeva, postitame me lähipäevil siia kaks ekstralugu 1. ja 2. detsembri kohta.)
Jõudu kirjutamisel ja rõõmu lugemisel!
No comments:
Post a Comment