Wednesday, December 12, 2012

"Kõik lähevad koju" (Minu seltskonnast küll) (Sten Pihotalo)


"Kõik lähevad koju"
(Minu seltskonnast küll)
11.12.12


-Lumi.
-Mõttetu, otsi endale parem mingi korralik töökoht!

-Ei-ei, aga... aga lumi!
-Kui ma nii vähe palka saaks kui sina...

-Kas sa ei näe seda?
-...siis mul oleks oi-oi-oi...

-Kas sa TÕESTI ei näe SEDA!?
-...kui palju rohkem probleeme!

-See on täiesti uskumatu!
-Elu on kuradi raske ja peabki olema!

-Kui ilus võib üks asi olla!
-Jah, kui ma oleks sina - ma peaks vist kohe endale haua valmis kaevama.

-Loodus on perfektne.
-Tead missugused arved mul eelmine kuu tulid vä?

-Ainuke asi on tegelikult see, et ela lihtsalt temaga harmoonias!
-Ma ei hakka sellest liisingust üldse rääkimagi!

-Ja sa ärkad...
-Sulle on ikka täiesti mõttetu üldse rääkida MILLESTKI!

-Pikast unest...
-Feng Shui, n*hui!

No comments:

Post a Comment