"Kõik lähevad koju"
(Minu seltskonnast küll)
11.12.12
-Lumi.
-Mõttetu, otsi endale parem mingi korralik töökoht!
-Ei-ei, aga... aga lumi!
-Kui ma nii vähe palka saaks kui sina...
-Kas sa ei näe seda?
-...siis mul oleks oi-oi-oi...
-Kas sa TÕESTI ei näe SEDA!?
-...kui palju rohkem probleeme!
-See on täiesti uskumatu!
-Elu on kuradi raske ja peabki olema!
-Kui ilus võib üks asi olla!
-Jah, kui ma oleks sina - ma peaks vist kohe endale haua valmis kaevama.
-Loodus on perfektne.
-Tead missugused arved mul eelmine kuu tulid vä?
-Ainuke asi on tegelikult see, et ela lihtsalt temaga harmoonias!
-Ma ei hakka sellest liisingust üldse rääkimagi!
-Ja sa ärkad...
-Sulle on ikka täiesti mõttetu üldse rääkida MILLESTKI!
-Pikast unest...
-Feng Shui, n*hui!
No comments:
Post a Comment